Секси и палави: Славните убавици разголени со добра причина (видео)


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Славните убавици од модните писти и светот на шоубизнисот, како Кендал Џенер, Емили Ратајковски, Доцен Крос, Хана Фергусон и други, се раслекоа во палаво издание за специјалниот новогодишен календар од списанието LOVE.