Славни

Секс и насилство на Дивиот запад: Ја покажа својата друга страна во новата, брутална серија

Актерката Мишел Докери е позната по улогата на Лејди Мери Кроли во серијата Downton Abbey, а нејзината нова серија ќе ги изненади нејзините фанови

Во новата серија на Netflix со наслов Godless, Мишел се слекува до крај, а се појавува и во брутални сцени на силување.

Британски Daily Mail пренесува дека актерката целосно се разголува и за секс сценита, како и за тие со насилство, а во серијата глуми лик на вдовица која живее во 19 век во Ново Мексико.

Британскиот портал објави голем број фотографии од двете сцени од серијата, една во која актерката се разголува во романтична атмосфера, и друга во која нејзиниот корсет е насилно раскинат со нож кој остава крвава рана на нејзините гради.

To Top