Се сомневаше дека дечкото ја изневерува – дозна уште поужасна вистина


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Ако се сомневате дека партнерот ве изневерува, обидете се да се воздржите да не го дознаете тоа преку јавен медиум – телевизија, интернет и слично.

Дека тоа не е добар план се увери и Џинџер во американското шоу The Maury Show, која преку детектори сакаше да открие дали нејзиниот долгогодишен дечко ја изневерува или не.

Таа и Бред пред неколку години го загубиле детето при породување, но таа трагедија уште повеќе ги поврзала. Нејзината мајка Виртинија ги повикала да живеат кај неа, за полесно да ја поднесат трагедијата. Но, Џинџер набрзо се посомневала дека нејзиниот избраник ја изневерува, па го пријави во популарното шоу.

Кога ја дозна вистината, малку е да се рече дека беше шокирана. Еве со кого ја изневеруваше.