Сагра со нова доза жешка комбинација на цврсти мускули и фатален сексапил


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Анлела Сагра не престанува да пали и да жари и да предизвикува воздишки кај своите 14 милиони следбеници на социјалните мрежи.

Атрактивната манекенка одлучила да ги „збудале“ фановите со фотка на која своето тело го покрила само со мала крпа.

Атрактивната старлета потоа позирала без облека и во секси долна облека, на фотките во преден план секако се нејзините облини.