„(С)облечена“ само по перика: Емили има нова коса – но, некои нешта не се менуваат


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Емили Ратајковски на Инстаграм си се пофали со фотка на која позира целосно гола (ништо ново за неа), а на себе има само розова перика.

Иако успеа да ги збуни фановите со новата боја на коса, некои нешта не се менуваат, па и на оваа фотка Емили градите ги крие само со својата рака.