Руската Ким Кардашијан прослави 22 години – наместо торта, честеше жешки фотки


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Поради своите бујни облини, руската секс бомба Анастасија Квитко ја нарекуваат руската Ким Кардашија, надимак кој не го сака многу, бидјеќи, како што тврди, смета дека Ким не ѝ е ни до колена.

Старлетата прослави 22 години, а своите речиси 5 милиони фанови на Инстаграм во таа прилика ги почести со разголени и жешки фотки од нејзините облини.