Славни

Рита Ора ја поздрави Џеј Ло од теретана

После жешкото селфи на Џенифер Лопез директно до теретана, на кое покажа колку е одржана нејзината линија после тренингот, славната пејачка со албанско потекло, Рита Ора беше воодушевена од фотката, па одлучила да ја поздрави латино дивата на свој начин.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

„Веднаш одам во теретана, Џеј Ло е моја инспирација!“, беше коментарот на Рита Ора, но тука не завшри, па објави фотографија и видео од нејзиниот тренинг.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

И Рита Ора не е ништо подолу од Лопез во поглед на одличната линија и кондиција.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

To Top