Реина – кралица на бомбастичните и секси облини


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Тврди дека има совршени облини, па нормално, како прилог докази ги дава фотографиите на кои позира во пози со што поистакнати атрибути.

A post shared by La Bella Reina (@lareinasworld) on

Далеку побомбастична од Ким Кардашијан, Реина е мерак за очи за сите љубители на масивните и бујни задници и гради. Два пати по два милиони претежно машки очи нон стоп се присутни на нејзиниот Инстаграм профил.

A post shared by La Bella Reina (@lareinasworld) on

A post shared by La Bella Reina (@lareinasworld) on

A post shared by La Bella Reina (@lareinasworld) on

A post shared by La Bella Reina (@lareinasworld) on

A post shared by La Bella Reina (@lareinasworld) on

A post shared by La Bella Reina (@lareinasworld) on