Реакции на возбуда и нервоза: Вака Шакира го доживеа Ел Класико на трибините


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Поп ѕвездата Шакира од трибините го следеше клубот на својот сопруг Жерар Пике, на натпреварот помеѓу Барселона и Реал Мадрид минатиот викенд, а тоа го правеше со голема возбуда.

Се смееше, викаше, корнеше коса, се нервираше и навиваше – еве ги рекациите од Шакира на трибините.