Разголената Рита Ора покажа што прави во авионот! (фото)


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Позади Рита Ора е напорна недела. Најпрво се забавуваше на BRIT AWARDS до раните утрински часови. После тоа немаше многу време да стигне на Миланската Недела на модата, а таму пак не може да појдете во било какво издание.

Со неа во приватниот авион влезе и екипа за разбувавуње која ја шминкаше, и правеше фризура и ја облекуваше.

Рита на Инстаграм објави слика каде што носи само градник и гаќички, а нешто потоа и конечниот резултат.

Еве како изгледа тој конечен резултат: