Разголена водителка ја запали земјата: Конзервативците гневни, но сите ја гледаат


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Презентерката на временската прогноза на романската телевизија, Даниела Круду, се прослави кога за време на еден танц пред камерите едната од нејзините гради „ненамерно излета на видливо место“.

Даниела стекна голем број обожаватели, а сега продолжува понатаму со провокациите во телевизиската програма.

Освен што има армија обожаватели на Инстаграм, на телевизија секое утро ги пречекува гледачите во секси издание. Иако многумина тврдат дека нејзиниот стил е претерано сексуално нападен, статистиката покажува дека гледаноста на утринската програма е драстично зголемена, поради што шефовите ја поддржуваат Даниела во тоа што го прави.