Славни

Провокативен календар: Сите месеци ќе бидат жешки со жестоката Андреа Ли

Американската УФЦ боксерка Андреа Ли ги импресионираше нејзините обожаватели, но не со уште еден нокаут во рингот, туку со нејзиниот атрактивен и провокативен секси изглед кој го покажа на нејзиниот каледнар за 2020 година.

Атрактивната Андреа во провокативна долна облека се фотографирала за календар за 2020 година.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea Lee (@andreakgblee) on

Популарната боксерка не ги открива сите страници од календарот, но страницата за месец април е доволна најава за календарот брзо да се распродаде.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea Lee (@andreakgblee) on

Андреа инаку се натпреварува во лесна категорија во УФЦ и во медиумите е популарна по прекарот КГБ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Andrea Lee (@andreakgblee) on

Андреа во 2018 година била жртва на семејно насилство. Нејзиниот сопруг и тренер Дони Арон наводно ја давел и гасел цигари на нејзиното тело.

Advertisements
To Top