Пресно од легендата: Слушнете го новиот музички албум на Раде Шербеџија


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Актерската и музичка легенда Раде Шербеџија го издаде неговиот нов албум насловен „Не окречи се, сине“. Нема потреба од дополнителни описи – пуштајте, слушајте и уживајте. Комплетната листа на песни – ТУКА.