Прескокнете едно дневно кафе – помогнете му на Пецката за нов “city cruiser”


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Ова е нашиот сограѓанин Пеце Пецката Ангелевски. Веројатно сите што сте од Битола го познавате. Супер дечко. Потребен е нов мотор на познатиот крузер на Пецка за да може да продолжи да работи и сам да заработува за живот.

Секој од нас да донираме кој колку е во можност. Прескокнете една кафе-шема, помогнете му на Пецката со донација ТУКА.

Од име Пеце Ангелевски