ПРЕДИЗВИКА БУРА НА ИНСТАГРАМ: И ги видовте штиклите на Нивес?


Дерби викенд: Ел Класико, дерби на Италија и битка за Рим! ↓↓↓Нивес Целзијус со новата фотка на Инстаграм предизвика голема бура. Имено, објави фотографија на која е со новото милениче, Лорд, како го држи во крило, а облечена е во премало црно фустанче, во кое ги истакна сите свои облини.

И кога бујното деколте е во прв план, таа покрај фотката напиша: „На Лорд многу му се допаѓаат моите штикли. Цело време е покрај нога и бара прилика да ги изгрицка“. Тоа предизвика лавина коментари меѓу кои и „Да е само Лорд… кој не би ги лижел и грицкал твоите ножиња“, „Сега е Лорд на најубаво место. И јас би со задоволство“…

Нивес е преактивна на Инстаграм, а претходно објави фотка од вежбање на кое беше без шминка, што предизвика позитивни коментари кај нејзините фанови.

Еве и нешто од претходно од Нивес:

View this post on Instagram

Sunday mood ? #streching #coffee

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

View this post on Instagram

My favorite color is nude… #goodnight

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on