Покажа деколте до папок: Ловат распали на Инстаграм – фановите „збеснаа“

Пејачката Деми Ловато им мавна едно честење на своите следбеници и обожаватели на Инстаграм со едно секси селфи на кое позира со градите во прв план во неверојатно длабоко деколте.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

„Вљубена сум во овој костим за капење“, напиша Ловато покрај фотографијата на која позира во едноделен костим за капење на риги со цреши.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

„Треба да биде забрането да си олку секси“, „Прекрасна си“, „Боже, колку си секси“, „О, мама“ беа само дел од огромниот број коментари со кои ја опсипаа фановите кои „полудеа“ по нејзиното бујно деколте.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

***