Славни

Playboy не потсетни на култната фотографија со Памела Андерсон од 2001 година

Кога ќе се спомене култното списание за мажи Playboy, прва асоцијација која на многумина им паѓа на памет за истото е Памела Андерсон.

Русокосата американска актерка во својата кариера како модел дури 14 пати има позирано за насловната страница на најпознатото списание за мажи во светот, а едно од најнезаборавните изданија е она од јуни 2001 година кога Памела позираше со розов пиштол во бикини чиј горен дел само минимално ги покриваше нејзините бујни гради.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Playboy (@playboy) on

На оваа фотка не потсети токму Playboy, објавувајќи ја сликата на неговиот Инстаграм профил. На повеќе од 160.000 луѓе им се допадна Памела во бикини и секси пиштоли, при што многумина се согласија дека ова е едно од најсексапилните насловни страници досега.

Advertisements
To Top