Пенелопе Круз гола зад пердето

Иако има 43 години, шпанската темпераментна заводничка сè уште важи за една од најпосакуваните жени во Холивуд и западниот шоубизнис.

Пенелопе Круз кариерата ја започна на 18 години, а и понатаму плени со својот женствен изглед. Со оглед на тоа дека одлично изгледа, очекувано беше да се најде на уште една насловна страница.

Убавата Шпанка има неверојатно тело, а сега решила со обожавателите да сподели фотографија на која позира гола, скриена зад завеса.

Меѓутоа, нејзините жешки гради и секси колкови токму на тој начин дошле во прв план, а илјадници следбеници на социјалните мрежи со воодушевување ја дочекале оваа фотографија.