Пекол на Баиро: Додека повеќето во 21 век, овие како во 15 да живеат


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Пекол, како за луѓето кои живеат таму, така и за возачите кои редовно сообраќаат по патот кој врви оттука, а ги поврзува Битола и Ресен. Состојбата е алармантна.