Славни

Панорама од милион долари: Лила брка егзотика во земјата на луксузот

ТВ водителката Лила Филиповска е позната по своите патувачки авантури кога не е обврзана со работни обврски во нашиот главен град. Жената едноставно сака да патува и знае како со стил да го прави тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lilafilipovska on

Најновото егзотично патување на кое ги спои и професионалното и задоволството е во Дубаи, од каде споеделува фотографии на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lilafilipovska on

На својот Инстаграм профил досега има споделено неколку фотки од нејзиното егзотично патување – на сафари, на базен, пред најлуксузниот хотел на светот „Бурж Калифа“, во хотелот во кој се снимаше филмот „Сексот и градот“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lilafilipovska on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lilafilipovska on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lilafilipovska on

Advertisements
To Top