Ороводецот ја прави журката: Танцот се вика дабке – жустро либанско оро


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓За да го водиш треба не само да знаеш да го играш, туку да имаш и кондиција.