Славни

Оган во гаќите за мезе на Инстаграм: Фабрегас малку повеќе се напали од бакнежот со сопругата

Славниот фудбалер Цеск Фабрегас на својот Инстаграм профил објави фотка на која се бакнува со својата сопруга Даниела Симан, но еден детал од фотографијата го сврте сето внимание од романтичниот кој малку посексуален момент.

A post shared by Cesc Fàbregas (@cescf4bregas) on

„Возбудата“ во шорцевите до Фабрегас е малку повеќе од очигледна, па тоа веднаш резултираше со лавина од коментари, особено бидејќи во описот на фотката пишува „Голема љубов“.

„Еј, стари, слатки сте, ама ти штрчи нешто“, „Изгледа не ти е само љубовта голема“, „Нема ништо лошо во ерекција додека ја бакнуваш љубовта на својто живот“, „Тесни му се шорцевите“, беа само дел од лавината шегобијни коментари. Но, тоа не го премисли Цеск да ја тргне фотката од Инстаграм.

To Top