Одмор од соништата: Икарди како од мајка роден, Ванда пука од сексипил

Одморот во Серија А фудбалерите го искористија да посетат некои егзотични дестинации каде ќе можат да се одморат како од обврските, така и од папараците.

Во топлите краеви побегна и ѕвездата на Интер, Мауро Икарди во друштво со својата сопруга Ванда Нара, а како дестинација ги избраа Малдиви.

Па така овие денови славниот пар ги „бомбардира“ своите обожаватели со фотографии од Малдиви, а една предизвика посебно внимание во јавноста.

На неа Мауро се соблече како од мајка роден и така се препушто на објективот од соругата, а меѓуножјето го покри со качкет.