Жешко

Од УФЦ тепачки се префрли на џудо

Руската фатална и сексапилна „фајтерка“ Александра Албу одлучи да го замени спорот.

Жешката Ана додека размислувала со кој спорт да продолжи да се занимава, станала и многу популарна на социјалните мрежи. Причина за такво нешто се нејзините провокативни фотографии, на кои во преден план е нејзиниот сексапилен задник.

31 годишната спортистка дефинитовно многу сака да го покажува своето секси тело.

На почетокот на 2021 година Александра и УФЦ се разделија, руската боксерка одлучи да прифати нов предизвик, да стане успешна и во џудо.

To Top