Актуелно

Нови дождови и Стајковци повторно поплавено (фото)

Скопско Стајковци повторно е поплавено по обилните дождови што го зафатија скопскиот регион утрово. За ова сведочи фотографијата, објавена пред малку на социјалната мрежа Фејсбук.

8-11-stajkovci-poplava1

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top