Нова доза сексапил и провокација од Лила


Кој ќе тепа на Ел Класико!? ↓↓↓


Фотката на која Лила Филиповска позира во црна танга и фустан од чипка го запали „социјалниот“ медиумски простор кај нас, а водителката не запре на тоа со провокацијата и сексапилот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lilafilipovska on

Бујното деколте во „гро“ план е новиот формат на Инстаграм заводливоста со која распали Лила, поздравувајќи ги своите Инстаграм следбеници со фотографија од козметичкиот третман од „нејзиното омилено катче за убавина“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @lilafilipovska on