Нова доза провокација со Рози Роф


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Рози Роф веројатно е една од десетте најубави и најсекси Британки на Инстаграм, а за тоа сведочат нејзините скокотливи фотографии и заводлив островски шарм.

A photo posted by ?Rosie Roff ? (@rosieroff) on

Родена е во 1989 година, а според многу машки списанија, се смета за една од најубавите жени на светот. Позната е како “ring girl” од боксерските мечево, како и по еротските фотографии кои ги објавува на нејзиниот Инстаграм профил.

A photo posted by ?Rosie Roff ? (@rosieroff) on

Низ интернет бројки, нејзината популарност „тежи“ 1,6 милиони следбеници.

A photo posted by ?Rosie Roff ? (@rosieroff) on

A photo posted by ?Rosie Roff ? (@rosieroff) on

A photo posted by ?Rosie Roff ? (@rosieroff) on

A photo posted by ?Rosie Roff ? (@rosieroff) on

A photo posted by ?Rosie Roff ? (@rosieroff) on

A photo posted by ?Rosie Roff ? (@rosieroff) on

A photo posted by ?Rosie Roff ? (@rosieroff) on