Ноне објави слика покрај елката, но ретко кој успеа да види како е украсена! (фото)


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Македонската позната идол пејачка Ноне Неделковска иако се откажа од пејачката кариера, сепак не престанува да привлекува внимание на македонската јавност.

Моментално таа живе и работи во Америка, а на социјалната мрежа Фејсбук објави фотографии каде што е сликана покрај новогодишна елка. Да бидеме реални, машката популација сигурно не успеа да ја забележи елката, а тоа е така бидејќи во прв план е деколтето на Ноне.