Џенифер Лопез и на 50 години покажа дека има совршен задник и стомачни! (фото)

Славната пејачка и глумица, Џенифер Лопез на својот Инстаграм се пофали со фотографија од тренингот и покажа дека во новата 2018 година влегува активна повеќе од било кога.

Нејзините бројни фанови имаа прилика да видат како нивната омилена ѕвезда го одржува својот задник во најдоброто можно издание.

Џенифер на фотографијата трча по трибините во црни хеланки кои ги нагласуваат нејзините облини, а исто така се истакнати и нејзините стомачни.

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Иако е на прагот од своите 50 години, на пејачката и завидуваат и многу млади жени.
Џенифер Лопез уште во 2009 година ја осигура нејзината задница на вртоглав износ од 27 милиони долари.