Нивес ја промени бојата на очите, но покажа и нешто повеќе (фото)


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Нивес Целзијус си стави вилетови леќи, а мора да признаеме дека одлично и стојат. Таа објави фотографија на Инстаграм и го привлече вниманието на нејзините фанови.

Но се уште сме во дилема, дали леќите или деколте привлекоа поголемо внимание.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Нивес покажа добар дел од градите во чипкаст градник и раскопчан дуксер, а фановите ја наградија со скоро 8,5 илјади лајкови.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on