Нивес е забегана кога се расфрла со градите – го објави најоткаченото селфи


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Пред неколку дена Нивес Целзиус ги воодушеви фановите со трансформацијата во Звонко Богдан, но победата сепак ја однесе Бојан Јамборшиќ со својата изведба на Жак Худек со која го импресионираше и самиот пејач.

После настапот, Нивес со победникот опна едно селфи, а она што веднаш паѓа во око е…„недостатокот“ на облека со што ги открива жешките гради.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Прилика за фоткање со победникот не се пропушта, па макар и без облека“, напиша Целзиус и предизвика лавина реакции и коментари.

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on