Славни

Никол Шерцингер знае да комбинира елеганција и заводливост

Славната пејачка Никол Шерцингер со нова доза фотографии на кои е во комбинирано елегантно-заводливо издание, покажа дека неколкумесечната грижа за исхраната си вродила со плод.

Сето ова сексапилната Никол го прави поради тоа што ја очекуваат снимањата на новото шоу „Австралија има талент“.

Никол сега ги покажа плодовите на својата тешка и исцрпувачка работа во теретана, каде долго правеше вежби за рамена, нозе, задник и стомак.

Убавата пејачка со фотки во елегантно издание на социјалните мрежи се пофали дека пристигнала во Сиднеј.

Advertisements
To Top