Никол Шерцингер – за мерак!


Традицијата вели: Аргентина ме демантира!? - 14 ден ↓↓↓Американската пејачка Никол Шерцингер како еден од своите главни појавни адути го има сексапилното тело, кое не пропушта да го покажува во секоја згодна прилика. А Инстаграм нуди недоброј такви шанси кои Никол безрезервно ги користи.

И додека милиони нејзини обожаватели, пријатели и следбеници имаат можност визуелно да уживаат во нејзиното секси тело, само еден човек има привилегија и тактилно да ужива во истото – тоа е нејзиниот дечко, тенисерот Григор Димитров.