Незадржливиот порив за еротичност на Бела Торн


Викендов дерби, до дерби - се враќа клубскиот фудбал! ↓↓↓Иако има само 21 година, актерката и модел Бела Торн веќе има добра „колекција“ од скандали поврзани со нејзиниот лик и дело.

Американсктие таблоиди ја следат Бела во чекор, бидејќи таа редовно ја шокира јавноста и тоа со пијанство, разуздани забави, флерт со обвинет силувач, бакнување со поранешната девојка на сопствениот брат и слични контроверзни испади.

Сега јавноста е шокирана од новата реклама за сопствената линија шминки наречена „Thorne By Bella”.

Актерката и овој пат се соблече и тоа целосно, така што јавноста се прашува дали рекламира шминки или снима порно филм.