Нешто ѕирка од под фустанот на Џенифер Лопез


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Елегантно провокативниот фустан потпишан од Channel, кој го носеше славната латино дива Џенифер Лопез, откри малку повеќе од „содржината под него“, па папараците успеаја со своите објективи да го уловат естетското помагало кое Џеј Ло го користи за да има постегнати бутови во јавност и додека носи атрактивни парчиња облека.

Пејачката Џенифер Лопез, која е позната по одличната форма што ја одржува со секојдневно вежбање, сепак копристи трикови за да изгледа уште позатегната.

49-годишната ѕвезда се појави со својот вереник Алекс Родригез во Мајами на прослава на полуматура на близнаците кои ги има од бракот со Марк Антони. Но, папараците беа привлечени од друг детал.

Фустанот на Channel со висок засек откри дека Џеј Ло носи мидер за затегнување на задникот и нозете.

Иако се обидуваше да се прикрие, ветрот беше поупорен, така што убаво се виде дека Џеј Ло користи естетки трик.