НЕМА ШЕГА СО БОРЕЧКИ ВЕШТИНИ: Две девојки се степаа, едната здраво си го доби!


Unboxing: Што е ново во студиото на BMG Network!? ↓↓↓


Луѓето кои се решаваат да влезат во конфликт со некој кој тренира боречки вештини обично не се свесни дека всушност немаат никакви шанси.

Тоа, на потешкиот начин го сфати и оваа девојка, која се степа со друга која тренира бразилско џиу џицу. Ако веќе не знаете како може да завршат таквите тепачки, погледнете во видеото: