Наследничката на Ламборгини не престанува со покажување на нејзините облини


Ep.1 Urban Explorer: Каде да пиете најдобро кафе во Скопје!? ↓↓↓


Елетра Ламборгини, внука на Феруциј Ламборџини и италијанска Тв ѕвезда, има два милиони фанови на Инстаграм. Секси Елетра скоро секојдневно им го покажува својот луксузен начин на живот, но и облините кои ги овековечи минатата година во Плејбој.

Елетра минатата година привлече внимание со изјавата дека е бисексуалка, а со тоа мажите и жените со еднаква страст и ги лајкуваат нејзините фотографии.

Елетра е обожавателка на леопард предизвикот, а тоа може да се забележе на фотографиите.