Намерно го прави ова: Палавите гради на Емили Ратајковски ѕиркаа среде ресторан


Традицијата вели: Аргентина ме демантира!? - 14 ден ↓↓↓Емили Ратајковски повторно ги провоцира своите пријатели и следбеници на Инстаграм, со нова доза сексапил.

Дури и кога е во ресторан, на пристојно и културно место, градите од Емили „не мируваат“. А таа нема проблем да ги објави фотките на својот Инстаграм профил без задршка и лажен срам. Само малку заматува таму каде што е експлицитна појавата.

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Ножот, очигледно, во случајов е само пропратна декорација.