„Најмоќното“ од Нивес во преден план


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Нивес Целзиус важи за една од најсексапилните хрватски пејачки и старлети која на Инстаграм редовно знае да распали со жешки и провокативни фотографии.

На една од најновите објави Нивес во преден план го истакнува нејзиниот најмоќен атрибут – бујните гради, за кои гордо истакнува дека се целосно природна „дарба“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)