Најглупавата тетоважа на најбизарното место ја има Кендал Џенер (видео)


Кој ќе освои трофеј во Бундеслигата, а кој ќе испадне од Премиер лигата!?


При гостувањето кај славната водителка и комичарка Елен ДеЏенерис, популарниот модел и член на фамозниот клан Кардашијан/Џенер, Кендал Џенер ја откри својата необична тетоважа.

Во популарната емисија Кендал откри дека истата ја направила кога била пијана. Станува збор за тетоважа со зборот „meow“ (мјау), која таа ја направила на внатрешниот дел од долната усна.