На аеродром се појави гола: Градите од Тајген нескротливи под наметката (видео)


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Криси Тајген, со сопругот Џон Леџенд и ќеркиќата Луна, се појави на аеродромот во Лос Анџелес (с)облечена само по наметка.

На себе таа носеше само наметка вредна 6.000 долари со дизајнерски потпис од Gucci, која цело време паѓаше од нејзините рамена, на голема среќа за фотопапараците кои како порачана чекаа таква сцена. А не се воздржуваа и да коментираат пред неа и сопругот колку им се допаѓа модната комбинација од Криси.