Му се смее цел свет: Видете ја новата фризура на Гризман!


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Ѕвездата на Атлетико Мадрид, Антоан Гризман има нова фризура, која стана предмет на измејување на социјалните мрежи!

После напорниот тренинг Гризман даваше автограми, па фотографијата со „новата“ фризура ведаш стана вирална на интернет.

Првите коментари беа дека Гризман би требало веднаш да си купи чешел, ако не ножици!