Вебкафе

Му пишаа казна за неносење кацига, се изнервира и го фрли моторот в река (снимка)

Жител од Лесковац, изреволтиран од наводното изживувачко однесување на сообраќајниот полицаец кој му пишал казна за неносење заштитен шлем додека управува со мотор, се изнервирал до таа мера, што реши целосно да го искрши моторчето, а на крајот и да го фрли во реката Морава.

Не се знае кога е точно снимено видеото, а објавено е овие денови на видео платформата YouTube.

Advertisements
To Top