Моника Белучи стана плавуша – погледнете како ѝ стои


Македонија - Малта: Ни треба победа и тоа не каква било, туку газење треба! ↓↓↓За потребите на улогата во француската серија „Call My Agent“, актерката Моника Белучи ја смени бојата на својата коса и од бринета стана русокоса.

Моника во новата сезона од популарната француска серија со оригинално име „Dix Pour Cent“ ја игра една од главните улоги.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emilibellu (@monicabelluccispain) on

Обожавателите на некогашната секс бомба оваа фризура ги потсети на онаа која Белучи ја имаше во филмот „Malena“, во кој долгата црна коса ја скрати и ја обои во црвена, а потоа во руса.