„Мојата кучка ме служи скапа вода“: Инстаграм профилот од телохранителот на Ед Ширан е лудница


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Ако денот ви е тумрен или само барате инстант забава и нешто смешно за да се расположите – Инстаграм профилот од телохранителот на музичката ѕвезда Ед Ширан е вистинското место за вас.

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

Таму ќе најдете урнебесни фотографии кои секојдневно ги објавува обезбедувањето на Ширан, Кевин Мајерс.

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

Тој во 2015 година стана телохранител на Ед, а Инстаграм профилот го отвори пред само десет дена, а веќе има над 300.000 следбеници. Бројката од 250.000 пријатели на Инстаграм ја прослави со фотка на која Ширан му тура вода и објаснување: „Славам 250.000 следбеници за една недела, па мојот поттрчко ме хидрира со скапа вода“.

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

Кевин обожава да го трола својот клиент преку фотографии, а тоа често е проследено и со урнебесни хаштагови.

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on

A post shared by Kevin Myers (@securitykev) on