Многу убавици знаат како, ама Џеј Ло тоа го прави јако


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Откако буквално цел свет го остави под импресии со нејзиниот импозантен настап на овогодинешното издание на „Супербоул“, 50-годишната Џенифер Лопез, облечена само по провокативен бикини костим, повторно го „запали“ Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

„Опуштени и наполнети батерии“, напиша пејачката покрај селфито пред огледало, на кое собра 7,8 милиони допаѓања од нејзината верна Инстаграм армија од обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on