Славни

Мистер Бин за J’adore – видео кое ќе ве изнервира

Козметичкиот бренд Dior пред повеќе од една година направи една божествена реклама за парфемот J’adore (Ж’адор) со Шарлиз Терон во главна улога. Оваа година излезе и „дипфејк“ (deepfake) римејк на истата, но, со Рован Аткинсон (мистер Бин) во главна улога.

Без нервози. Еве го и оригиналот за да ги ублажи последиците од претходната пародија.

Advertisements
To Top