Advertisements
Славни

Миа Калифа се изнервира: „Психопату, тоа не е комплимент за мене, морничаво е!“

Американската порно актерка со либанско потекло, бомбастичната Миа Калифа на својот Инстаграм профил распали со критики по еден од своите обожавател кој го истетовирал нејзиното лице на својата рака, нарекувајќи го психопат.

„Престанете да правите тетоважи со мојот лик. Тоа не ми е комплимент, туку е морничаво. Немој да ја завршиш тетоважата, чувај ги парите за да ја отстраниш или да ја прекриеш со некоја друга глупава тетоважа, штом можеш да тетовираш странец на своето тело, психопату! Исусе Христе!“, напиша таа во очигледно бесната порака, преобјавувајќи ја фотографијата со тетоважата, којашто непознатото момче ја беше објавило претходно.

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

Иако многумина се сложија со порно ѕвездата, некои ја искритикуваа за нејзиниот остар тон и дека не ги цени своите обожаватели.

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

Калифа лани одлучи да се повлече од порно индустријата за да и се посвети на својата спортска емисија „Out of Bounds“.

A post shared by Mia K. (@miakhalifa) on

Advertisements

Најпопуларно

To Top