МЕГА СЕКС СКАНДАЛ ЈА ТРЕСЕ АНГЛИЈА: Деле Али во „акција“, а сето тоа го снимил Белерин!?


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Огромен секс скандал повторно ја погоди Англија, овој пат во центарот на вниманието е ѕвездата на Тотенхем, Деле Али.

Имено, до медиумите во Англија стигна порно видео во кое може да се види како Али има секс со девојката со која ѕвездата на Тотенхем тогаш се забавувал.

За скандалот да биде уште поголем, се шпекулира дека човекот кој го снима Деле Али е фудбалерот на Арсенал Хектор Белерин.

Фудбалерите на Арсенал и Тотенхем се уште не се огласиле во јавноста.

Видеото можете да го погледнете ТУКА.