Марадона ја пее „La Mano de Dios“ напишана за него


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Инсерти од документарниот филм на Емир Кустурица за Диего Армандо Марадона.